Maszyny leśne

Niezawodne, zaawansowane technologicznie maszyny leśne to gwarancja sprawnego funkcjonowania. W tym dziale przedstawiamy gamę najnowocześniejszych maszyn, które powodują, że praca w lesie jest szybka, bezpieczna i opłacalna.

Przedstawiamy Wam najlepsze maszyny leśne na świecie!

Harvestery

Harvester John Deere to specjalistyczna maszyna służąca do pozyskiwania drewna.

Harvestery możemy podzielić na trzebieżowe: 1070G,
trzebieżowo-zrębowe: 1170G i 1270G
oraz typowo zrębowe: 1470G.

Harvestery doposażone w odpowiednią głowicę ścinkową marki Waratah są idealnym narzędziem, który powoduje, że proces pozyskania drewna jest naprawdę szybki i bezproblemowy.

Forwardery

Forwardery John Deere to wielooperacyjne maszyny służące głównie do zrywki drewna.

Zostały stworzone do pracy w ciężkich warunkach, a możliwość dodatkowego wyposażenia sprawia, że Forwarder John Deere to maszyna wszechstronna i wielozadaniowa.

Podział Forwarderów marki John Deere zaczyna się od małego, trzebieżowego 910G, przez średniej wielkości 1010G i 1110G, aż do dużych, zrębowych 1210G, 1510G oraz 1910G. Forwardery John Deere to więcej niż maszyny.

Skidery

Skidery marki John Deere to najlepsze ciągniki zrywkowe na świecie.

Wyposażone w specjalistyczny sprzęt potrafią prowadzić prace leśne w najtrudniejszym terenie.

Idealne do prac w terenach górzystych, wąwozach i we wszystkich innych miejscach, w których żadna inna maszyna sobie nie poradzi. Poznaj Skidery – prawdziwe „woły robocze”!

Głowice ścinkowe

Głowica ścinkowa, czyli „serce” harvestera. To ona daje możliwość sprawnego ścięcia, okrzesania i docięcia na wymiar drewna.

Niezawodność i dokładność tego sprzętu jest kluczowa, dlatego Harvestery John Deere zostają wyposażone w najlepsze na świecie głowice ścinkowe marki Waratah.

Odpowiednio dobrana głowica do pozyskiwanego materiału zapewni maksimum wydajności i pełny komfort pracy oraz sprawi, że materiał, który pozyskujemy będzie najwyższej jakości.