Seria X100

W oferującej sześć modeli i szeroką gamę opcji wyposażenia serii X100 znajdzie się coś dla każdego. Te wytrzymałe kosiarki przeznaczone do trawników o powierzchni od 3000 do 6000 m² zostały stworzone na wiele lat bezproblemowej pracy — łączą w sobie wyjątkowo wysoką jakość koszenia z niezwykle prostą obsługą.

Seria X300

Nie da sie ukryć, że im większy trawnik, tym więcej pracy. Na szczęście nasze kosiarki do trawników umożliwiają wykonanie każdej pracy w dużo krótszym czasie. Nasze kosiarki do trawników, wydajne, wygodne i bogate w funkcje poprawiające efektywność pracy, pomagają utrzymać przez cały czas znakomity wygląd trawnika niskim nakładem pracy.

Seria X500

Najlepsze rezultaty koszenia dużych trawników. Większe zadania wymagają wydajniejszych narzędzi. W przypadku większych posiadłości potrzebna jest bezkompromisowa wydajność, z jakiej słynie nasza seria X500.

Seria X900

Aby osiągnąć najwyższą wydajność koszenia komercyjnego, warto rozważyć zakup naszych renomowanych ciągników koszących X900 z silnikiem wysokoprężnym. Są dostępne w wersjach z napędem na dwa koła, na cztery koła i z czterema kołami skrętnymi – plus model z wyrzutem i zbiorem tylnym dającym bezkompromisową moc i wydajność.